Маленька рівнянка Даруся потребує допомоги

Щасливе
26.04.2019  12:03

Маленька рівнянка Даруся потребує допомоги

Рівняни, ми часто на своєму сайті розміщуємо статті з проханням допомогти. І зараз ми теж просимо долучитися допомогою. Маленька дівчинка від народження бореться зі смертельним вірусом та проблемами, які їй лишила на згадку біологічна мама. Даруся, та її родина, яка оформила опіку на дівчинку вірить у добро та перемогу.

 

Про допомогу також прохає Мар’яна Рева на сторінці у ФБ:
“Зараз дуже треба допомога чарівній дівчинці. Біологічна мама відмовилась від Дарусі одразу після її народження. Вона встигла подарувати свой наймолодшій дитині смертельний вірус і швидко після того померла.
В дівчинки є родина, що оформила опіку над нею і де її дуже люблять. Даринка, її мама, тато, молодші братики – вони неймовірні. Мама Олена Тоюнда завжди намагається посміхатися.

Навіть в аптеці, де вони отримують ліки, помітили що ця родина дуже-дуже тепла.
На жаль, здоров`я дівчинки поступово погіршується, постійно з`являються нові і нові проблеми. Постійно потрібно купувати медикаменти. Благодійний фонд “Скарбниця Надії” завдяки багатьом добрим людям купує і передає Дарусі щомісяця різні ліки на суму 3-7 тисяч гривень. Перелік препаратів можна побачити в наших звітах.
Зараз в дівчинки проблеми з нирками. Мама просто не має сил розмовляти. Все дуже складно.
Попереду ще серйозне лікування зубів з пластинами. Через основну хворобу постійні зуби дівчинки ростуть ніби вже розшатані, є пробоеми з щелепою. Також в дитини постійна алергія і багато інших проблем. Хоча на фото вона справжня принцеса. Дуже гарна і така хвора дівчинка!
Їй дуже потрібна ваша допомога. Щодня. Просто щоб жити.”
Долучайтеся!

Контактні дані:
Мар`яна Рева (координатор) – (098) 45-26-916

Реквізити для надання допомоги:
КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Допоможи дитині-сироті»

ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Допоможи дитині-сироті»

, , , , , , , переглядів: 539

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *