Маленька рівнянка, якій пасував би титул “Міс Світу”

Щасливе
29.03.2019  12:00

Вона ще зовсім юна, її не псують досягнення, слава та визнання. Вона готова щоденно працювати, щоб про неї заговорив увесь світ. Модель, співачка, переможниця численних конкурсів краси в Україні та світі, співзасновниця центру краси і талантів “EVA_lution” – Євангеліна ШМІД. Ексклюзивно для журналу “РІВНЯНИ” Єва та її мама Наталія розповіли про те, як все встигнути, поділилися секретами успіху та привідкрили завісу майбутніх перемог!

Єво, тебе без перебільшення можна назвати успішною дівчинкою. Розкажи, поділися з читачами секретом: як тобі це вдається?

ЄВА: Я думаю, що запорука мого успіху – це підтримка моєї родини, а особливо моєї мами. Я звикла, що ми постійно робимо з нею все разом. Ми спільно обираємо конкурси, на які плануємо поїхати, підбираємо мені образи для виступів, готуємо номери. І мені це дуже подобається. Тому секрет в нас один на двох – в любові до того, що ми робимо, і що ми робимо це разом!

Твої сукні просто вражають. Хто вигадує твої образи? Ти говориш свої побажання дизайнерам, які готують сукні?

ЄВА: Я вже доросла, сама обираю собі одяг: показую мамі сукні в інтернеті, які мені подобаються, ми обговорюємо образи і шиємо у найкращої дизайнерки України Вікторії Міндак.

Єва зараз вже першокласниця, як вдається поєднати навчання в школі, постійні виступи, заняття вокалом та модельний бізнес?

НАТАЛІЯ: Чесно кажучи, це важко поєднувати, але коли є велике бажання, то ВСЕ МОЖЛИВО! Коли Єва йшла до першого класу, ми спеціально обирали програму “Інтелект”, щоб мати змогу брати зошити та завдання з собою додому. Принагідно мені хотілося б щиро подякувати нашим вчителям за лояльне ставлення до нашої першокласниці. Адже як би ми не старалися, час від часу пропускати навчання нам доводиться.

Але ж школа – це тільки частинка життя такої різносторонньої дівчинки Єви. Які заняття ви ще відвідуєте?

НАТАЛІЯ: Окрім школи, в нас ще заняття в модельній школі, музичній школі, уроки англійської та вокалу, хореографія. Ми втомлюємось, але вже звикли до такого ритму. Є періоди, коли Єва не хоче нікуди їхати, ми займаємось у своєму центрі “EVA_lution, спокійно відвідуючи всі заняття. А є періоди, коли ми їздимо кудись щотижня й вона отримує від цього колосальне задоволення і просить: давай кудись ще!

Як мама, як ВИ можете оцінити, яке з досягнень доньки є наймасштабнішим?

НАТАЛІЯ: Я не люблю хвалитися і щиро вірю в те, що в нас попереду ще дуже багато висот! Зараз це досягнення маленької харизматичної красуньки, яка мріє стати відомою. При чому ці мрії змінюються, дуже швидко і можуть знову повертатися. Сьогодні ми хочемо бути співачкою, вчора моделлю, а ще через півдня дизайнером! Тому хай буде хорошою людиною, а там і про підкорення нових висот ви ще не раз почуєте.

Єво, які твої плани на це рік? Можливо, хочеться поїхати на якийсь конкурс, здобути нові вміння?

ЄВА: Мої плани дуже змінюються практично щодня. Мама навіть каже, що я не знаю, чого хочу. Але я ж маю багато корон і титулів, мені хотілося б, щоб всі знали, що я брала участь в найрейтинговіших конкурсах, якби вийшло, то позмагалася би за титул “Міс Світу”. (Посміхається.) А щодо моїх планів які співачки, то скоро у нас зйомка нового кліпу, участь у кількох фестивалях. А ще, скажу по секрету, що ми вже працюємо над моєю унікальною колекцією дитячих піжамок. А куди хотіла би на конкурс – далеко-далеко, в Китай!

, , , , переглядів: 1 498
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *