Маленькі рівняни можуть отримати кошти на омріяне навчання

Щасливе
17.01.2018  10:34

Хочете, щоб дитина вивчала англійську, займалася танцями, вивчила програмування або пройшла курс робототехніки? Для здіснення мрій маленьких рівнян розпочався конкурс “Є картка Юніора – є 5000 грн.” З 11 грудня 2017 р. до 11 грудня 2018 року залишайте відгук на сайті конкурсу та отримайте шанс виграти за нього 5 000 гривень та інші призи. Учасником конкурсу може бути дитина – власник Картки Юніора або її батьки.

За умовами конкурсу учасникам треба зробити три кроки:

1. Авторизуватися на сторінці конкурсу https://promos.privatbank.ua/…/5000-hryven-ta-inshi-pryzy-z… за допомогою номера телефону (одного з батьків або дитини).

2. Залишити відгук про використання Картки Юніора (текстом або відео).

3. Після модерації відгука зробити його репост на свою сторінку в соціальній мережі facebook.

Призовим фондом конкурсу є оплата навчання або товару для дитини шляхом безготівкового перерахування коштів юридичній особі згідно з рахунком-фактурою в рамках суми: 5 000 гривень (1 приз), 1 000 гривень (1 приз), 500 гривень (8 призів). Головний переможець визначається за допомогою сервісу random.org (List Randomizer) серед 100 учасників, які виконали всі умови Конкурсу та відгуки яких набрали максимальну кількість реакцій. 8 переможців, які отримають по 500 гривень, визначаються за допомогою сервісу random.org (List Randomizer) серед усіх учасників, які виконали всі умови Конкурсу та відгуки яких набрали хоча б одну відмітку. 1 000 гривень отримає 1 переможець, відгук якого зібрав найбільшу кількість реакцій.

Хочемо нагадати, що з  карткою ЮНІОРА дитина:

– відвідує захопливі навчальні заходи – бізнес-квести, екскурсії в банк, тренінги у Бізнес-Школі;

– отримує бонуси в разі оплати товарів у магазинах – партнерах програми лояльності «Бонус Плюс» https://bonus.privatbank.ua/ua/;

– бере участь у змаганнях, конкурсах та акціях, організованих ЮніорБанком https://promos.privatbank.ua/…/5000-hryven-ta-inshi-pryzy-z….

Конкурс проводить ЮніорБанк – фінансова освітня програма ПриватБанку для школярів від 6 до 17 років, що стартувала в 2009 році в Україні. У 2012 році ЮніорБанк було визнано однією з найбільш корисних освітніх програм України в рамках міжнародної виставки «Освіта та кар’єра», яку щороку проводять Міністерство освіти та Національна академія педагогічних наук України. Вперше золоту медаль за розробку методики навчання в школах отримала банківська програма, що стала сьогодні однією з наймасовіших освітніх ініціатив в Україні. Щоб навчити дітей і теоретично, і практично усім фінансовим премудростям, за згодою та під контролем батьків банк випускає дітям унікальну пластикову картку ЮНІОРА.

Більше цікавої інформації – на https://juniorbank.com.ua/ та у соціальній мережі https://www.facebook.com/uniorbankua/?ref=br_rs.

, , , , , , , , , переглядів: 1 183


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *