Маленькі рівняни можуть приєднатись до фантастичних пригод та виграти 100 000 гривень

Щасливе
19.07.2018  17:58

   ПриватБанк відкрив реєстрацію на участь в акції «Фантастичні пригоди» для дітей від 6 до 17 років – власників Картки Юніора. Після реєстрації на сайті акції https://promos.privatbank.ua/ua/fantastic, учасники потраплять у віртуальне королівство, де цього літа трапляться фантастичні пригоди! Ключ до королівства матимуть лише обрані – власники Картки Юніора. Зареєстровані учасники отримуватимуть та виконуватимуть завдання. Призовий фонд акції – 100 000 гривень. Він буде поділений порівну між усіма учасниками, які виконають усі завдання акції в період її проведення. Найактивніші учасники отримають сувенірну продукцію.

 

    «Запрошуємо усіх рівненських розумників та розумниць віком від 6 до 17 років зареєструватись в акції та поринути у фантастичний світ королівських пригод! – розповідає керівник напрямку ЮніорБанку Північно-Західного РУ ПриватБанку Наталія Лукасюк.  – Щоб стати учасником акції, необхідно зареєструватися. Ще однією умовою участі в проекті є наявність Картки ЮНІОРА.Оформити карту можна у будь-якому відділенні ПриватБанку. Батькам потрібно прийти у відділення, взявши із собою свідоцтво про народження дитини. Присутність дитини не є обов’язковою».

 

    Картка ЮНІОРА – це перша банківська картка для школярів від 6 до 17 років, яка дає можливість дитині:

– відвідувати захопливі навчальні заходи – бізнес-квести, екскурсії в банк, тренінги у Бізнес-Школі;

– отримувати бонуси в разі оплати товарів у магазинах – партнерах програми лояльності «Бонус Плюс»;

– брати участь у змаганнях, конкурсах, олімпіадах та акціях, організованих ЮніорБанком.

Для оформлення картки необхідні:

1) свідоцтво про народження дитини (допускається свідоцтво, видане не в Україні);

2) довідка ІПН (обов’язково для дітей з 14 років);

3) електронний паспорт (ID-картка) (з 14 років) або загальногромадянський паспорт (з 16 років);

4) наявність у батьків картки «Універсальна».

    ЮніорБанк – фінансова освітня програма ПриватБанку для школярів від 6 до 17 років, що стартувала в 2009 році в Україні. У 2012 році ЮніорБанк було визнано однією з найбільш корисних освітніх програм України в рамках міжнародної виставки «Освіта та кар’єра», яку щороку проводять Міністерство освіти та Національна академія педагогічних наук України. Вперше золоту медаль за розробку методики навчання в школах отримала банківська програма, що стала сьогодні однією з наймасовіших освітніх ініціатив в Україні. Щоб навчити дітей і теоретично і практично усім фінансовим премудростям, за згодою та під контролем батьків банк випускає дітям унікальну пластикову картку ЮНІОРА.

    Більше цікавої інформації – в групі ЮніорБанк та на сайті https://juniorbank.com.ua/.

, , , , переглядів: 1 118


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *