Мексиканський студент розробив бюстгальтер, який виявляє рак грудей (відео)

08.05.2017

Мексиканський студент розробив бюстгальтер, який виявляє рак грудей (відео)

Унікальний жіночий бюстгальтер розробив студент з Мексики Джуліан Ріос Канту. Хлопець довів, що вбудовані в білизну біосенсори допомагають виявляти рак грудей на ранніх стадіях. Про це повідомляє сайт Іnfokava.

За свою розробку студент був нагороджений першим призом міжнародного конкурсу винахідників Global Student Entrepreneur Awards. За свій винахід хлопець отримав 20 тисяч доларів.

Як повідомляє видання, новий ліфчик отримав назву EVA. Він оснащений двома сотнями біосенсорів, які визначають зміни температури навколо грудей, їх форму і вагу. Дані з бюстгальтера відправляються на додаток мобільного пристрою, який можна завантажити в інтернеті.

Мільйонер з Латвії створив екологічне містечко, де люди живуть за особливими правилами

За словами Джуліана, його розробка буде корисна жінкам, які генетично схильні до захворювання на рак грудей. Винахідник робив свій пристрій на основі медичної інформації.

Лікарям відомо, що підвищення температури в різних точках грудей може означати посилений рух крові на конкретній ділянці. Це, в свою чергу, може свідчити про можливу появу раку. Іншими словами, виявляти його на ранніх стадіях. А коли рак визначають в зародженні хвороби – більше шансів вилікувати його.

, , , , , , , переглядів: 720


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *