“Мене затягує все більше і більше”, – відома рівнянка про участь у “Танцювальному БУМі”

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
18.02.2018  21:53

“Мене затягує все більше і більше”, – відома рівнянка про участь у “Танцювальному БУМі”

Гранд проект «Танцювальний БУМ» цього року буде проходити вже вп’яте!
Присвячений міжнародному дню танцю, цей проект націлений на популяризацію здорового способу життя та танцювального мистецтва.
Родзинкою шоу є участь відомих рівнян.

Підготовка до неймовірного дійства вже розпочалася і учасники з радістю діляться першими враженнями:

Ірена Боровець, завліт у Рівненський обласний академічний музично-драматичний театр

Усі наші страхи з дитинства, так кажуть? Один з моїх – точно! Боязнь перед танцем. Ні, я не про імпровізацію на диско чи вечірці, чи ранкову під ритми радіо, а про завчений, поставлений танець. Завжди вважала, що найгірше у мене з усіх видів пам’яті з руховою. Я не перестала так вважати, але вирішила забути про це, щоб стати великим переможцем. Переможцем над власним страхом! Ось вже кілька тижнів я звикаю до думки, що одного квітневого дня, якщо усе складатиметься, як задумано і, якщо на те Божа воля, я танцюватиму на сцені серед сотні високопрофесійних танцюристів, у суперовому світлі, під прекрасну музику разом з сімкою інших красивих, талановитих дівчат у товаристві цікавих, неординарних, креативних і успішних рівнян. Прочитала написане і стало знову страшно)))) Це не моє рішення, ні! На цей неймовірний крок мене сподвигли дві ЕДЕЛЬВЕЙСівські сестрички Лєра і Альонка. Наразі ця прекрасна авантюра, ім’я якій #ТанцювальнийБУМ 2018, що пройде цьогоріч у Рівному вп’яте, затягує мене все більше і більше… Я вперше у житті взула справжні танцювальні туфлі, одягнула танцювальну сукню, відчула на своєму обличчі аквагрим і покліпала приклеєними віями. І це тільки початок… Наразі тривають репетиції. Я перестаю боятися і починаю насолоджуватись. Отож, шоу-вистава #Аліса, вистава для дорослих за участі відомих рівнян від Мистецького об‘єднання #Едельвейс вже визріває! Чекайте! 27 квітня буде гаряче! Кілька фоток з підготовки)))) І моя танцкомпашка, щоправда однієї нам на фото бракує, Вікуськи Бондар! Починайте полювати за квитками, а ми далі тренуватись)
П.С. Мій любий балет, Рівненського облмуздрамтеатру, я до вас з вівторка на ранкові тренажі, приймете? Скільки я можу просто слухати звуки роялю, під які тренуєтесь щоранку, через двоє дверей))) #Рівне_місто_унікальних_подій #УправлінняКультури #Гармонія

Опубліковано іреною Боровець 17 лютого 2018 р.

Ольга Лірник, головний редактор журналу “РІВНЯНИ”

Вже можна трішки привідкрити завісу неймовірного дійства. Гранд проект «Танцювальний БУМ» цього року буде проходити вже вп’яте і тішуся тому,що цьогоріч мене запросили стати частиною цього свята краси, натхнення та барв!!!
27 квітня 2018 на глядачів чекає шоу-вистава для дорослих – «Аліса». «Аліса» – це сучасна авторська хореографічно-поетична фантазія на тему відомої історії, з використанням відео-арту. Народний ансамбль сучасного танцю «Сузір’я Едельвейс» та ми, непрофесійні танцюристи вже працюємо над тим,щоб все пройшло на високому рівні!
Особлива подяка за запрошення Валерія Супонькіна-Лагнюк,а також Алена Присяжненко,яка терпить нас під час репетицій,вірить в нас і допомагає опанувати ази танцю:)

Далі буде:)

Опубліковано Олею Лірник 16 лютого 2018 р.

Тарас Максименко, начальник управління культури та туризму 

Підготовка до гранд проекту «Танцювальний БУМ» 2018 стартувала!!!!! В квітні Вас чекає Шоу-вистава для дорослих «АЛІСА» за участі відомих рівнян . Мистецьке об‘єднання «Едельвейс» знову в творчому пошуку та натхненні! Слідкуйте за новинами – буде гаряче))))

Підготовка до гранд проекту «Танцювальний БУМ» 2018 стартувала!!!!! В квітні Вас чекає Шоу-вистава для дорослих «АЛІСА»…

Опубліковано тарасом максименком 18 лютого 2018 р.

Олександр Ковальчук, Голова правління у Платформа взаємодій «Простір»

новина про участь в шоу, це кращий подарунок до 44 днюхі )))
дякую #Едельвейс #Гармонія #Рівне_місто_унікальних_подій і всім хто причетний, за честь і нагоду, не підкачаю! )

Опубліковано Мистецьке об'єднання "Едельвейс" 17 лютого 2018 р.

То ж буде неймовірне шоу! Нічого не плануйте на 27 квітня 2018 , адже у вас в планах-вистава для дорослих – «Аліса».

, , , , переглядів: 2 081


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *