Мер Рівного залучив 85 мільйонів гривень для підтримки ВПО

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
25.05.2022  10:46

Мер Рівного залучив 85 мільйонів гривень для підтримки ВПО

 

 

Саме стільки отримає місто для підтримки переселенців в рамках Всесвітньої продовольчої програми ООН World Food Programme. Водночас Олександр Третяк переконаний, що така співпраця – це не тільки підтримка ВПО, які мешкають у нашому місті, а і вагомий внесок у розвиток економіки громади.

 

Адже надзвичайно важливо, щоб економіка працювала, а місцевий бізнес відчував підтримку. Бо поруч з фронтом військовим, має працювати і економічний!

 

В рамках програми 12 283 ВПО вже оформили та почали отримувати матеріальну допомогу від World Food Programme. Розмір допомоги – 2 220 гривень – на одну особу. Виплати переселенці будуть отримувати впродовж трьох місяців.

 

– Постійно працюю над тим, щоб залучати нові кошти для підтримки місцевих виробників. А якщо тим самим можна підтримати ще і внутрішньо переміщених осіб громади – це наша спільна велика перемога, – наголосив міський голова.

 

Влада Рівного продовжує працювати над тим, щоб Рівне і далі виконувало роль гуманітарного хабу для постраждалих регіонів. А економіка міста не зупинялася, а працювала максимально ефективно!

, , , , переглядів: 280


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *