Мешканців Рівненщини попереджають про фальсифікат масла

квиток на автобус
Щасливе
20.04.2023  14:00
В Україні продають фальсифіковане вершкове масло. Мова йде за продукцію, яку нібито випускає ТОВ «Пустомитівський молокозавод», що розташований у селі Пустомити Рівненського району.
Як повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Рівненській області, ТОВ «Пустомитівський молокозавод» не отримував дозволу на виробництво та зберігання харчових продуктів тваринного походження. Більше того, з’ясовано, що за вказаною адресою виробництво не проводиться.
«Наші спеціалісти здійснили виїзд до ТОВ «Пустомитівський молокозавод». Будівля молокозаводу перебуває у напівзруйнованому стані, територія занедбана. Тому є підстави вважати, що фальсифіковану продукцію під маркою ТОВ «Пустомитівський молокозавод» виробляють на невстановлених потужностях», – розповів начальник Головного управління Володимир Лазарчук.
Таким чином, продукцію масло від «Пустомитівського молокозаводу» купувати не можна. Продукт може спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини.
Наразі на полицях магазинів, зокрема у Тернополі, було помічено дві марки масла:
«Поліське Селянське» солодковершкове, 73%, вага 200 г
«Поліське Екстра», 82,5% вага 200 г.
Про незаконну діяльність повідомлено ГУ Нацполіції в Рівненській області.
У разі виявлення в обігу продукції – повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області: 33025, Рівненська обл., м. Рівне, вул. Малорівненська, 91, (0362) 63-36-30, vetmed@rivneprod.gov.ua.
переглядів: 190


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *