Микола Шустов: “Працюю, щоб бачити щастя в очах мешканців Олександрійської ОТГ”

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
24.12.2018  10:24

Микола Шустов: “Працюю, щоб бачити щастя в очах мешканців Олександрійської ОТГ”

У квітні цього року йому вдалося вибороти беззаперечну перемогу на виборах серед восьми кандидатів на посаду голови Олександрійської ОТГ. Свого найближчого конкурента тоді Микола Васильович обігнав більш ніж удвічі. Люди довірили йому представляти свої інтереси, підтримали у той момент, коли його, за день до початку голосування, хотіли зняти з виборчих перегонів. І тепер Микола Шустов щоденно активно працює на благо мешканців Олександрії, Кустина та Забороля.

Вирішити проблему з освітленням, якого не було більше 20 років, провести гучне святкування 500-річчя сіл Олександрія та Кустин, облаштувати пожежне депо чи навіть поставити перед собою амбітну ціль збудувати аквапарк – це під силу голові Олександрійської об’єднаної територіальної громади Миколі ШУСТОВУ. А ще він надзвичайно активний у соціальних мережах: мешканці знають, що розповісти про проблеми, написати свої пропозиції, побажання можна у Фейсбуці, й голова ОТГ практично миттєво відреагує на запит громади.

Саме тому заслужено у 2018 році на Рівненщині Микола Шустов гідний носити високе звання “Кращий голова об’єднаної територіальної громади”.

 

Забороль побачив світло

Навіть уявити собі не можна було, що в селі Забороль, неподалік обласного центру, люди більше 20 років жили без електрики. Увесь цей час, до 2015 року, ні самі мешканці неосвітленого масиву, ні сільський голова не займалися вирішенням питання. Тільки з приходом нового сільського голови Миколи Шустова, у жовтні 2015 року, сільська рада звернулася до “Рівнеобленерго” для укладання договору про приєднання масиву житлової забудови. Восени 2017 року керівництво ПрАТ “Рівнеобленерго” взяло на себе ініціативу щодо пришвидшення процесу. “Рівнеобленерго” встановило трансформаторну підстанцію та провело 1,5 кілометра повітряних ліній. Угоди про приєднання до мереж “Рівнеобленерго” були укладені з 21 мешканцем масиву.  Тепер мешканці масиву “Південний” у Заборолі не живуть у темряві.

“Дякую всім, хто допомагав! Цей проект коштував невимовних зусиль, – говорить Микола Шустов. – Особлива вдячність за реалізацію проекту (1 млн 500 тис. грн) голові правління “Рівнеобленерго” Невмержицькому С.М., а також його заступнику – технічному директору Красінському І.В. за суперову координацію”.

Пожежне депо в гаражі сільради

Одна з новацій Миколи Шустова, яка реалізована в ОТГ, – облаштування пожежного депо в гаражі сільської ради.

“Надзвичайно важливо, щоб наша громада була повністю забезпечена усім необхідним. Наявність пожежної машини – це першочергове завдання, яке я ставив перед собою, – говорить Олександрійський сільський голова Микола ШУСТОВ. – Тепер у колишньому гаражі сільради буде пожежне депо, і в Олександрії буде пожежна машина, яку можна буде оперативно використати у випадку надзвичайної ситуації».

Єдина ОТГ з аквапарком

“Втерти носа обласному центру”, – таку амбітну мету поставив перед собою очільник Олександрійської ОТГ Микола Шустов. Він прагне створити на території ОТГ аквапарк.

“Впевнений, що ця моя ідея втілиться в життя. Адже на території нашої ОТГ для цього є усі можливості, – говорить Микола Шустов. – Нині шукаємо інвестора для цього масштабного проекту. І якщо все вдасться, то впевнений, що Олександрійський аквапарк буде процвітати”.

А попит на послуги аквапарку в Олександрії точно був би. Адже міська влада Рівного вже кілька разів анонсувала відкриття у місті аквапарку, на що люди реагували тільки позитивно. Проте мрія так і не втілилася у життя.

Побачимо, чи Олександрії вдасться? Хто зна, може, за кілька років у Волошках, Заборолі чи Сергіївці з’явиться аквапарк, який буде знаний на всю країну?

Шикарні святкування в Олександрії та Кустині

19 серпня, на свято Яблучного Спаса, в Олександрії відзначили 500-річчя. Масштабне дійство вразило усіх присутніх масою позитивних емоцій та неймовірних вражень. У програмі заходів були розваги для дітей та дорослих, а гості свята мали можливість зробити святкові селфі біля фотозони “Я люблю Олександрію”. Приємно, що дарували й іменинникам, дарували й іменинники. Відзначали кращих, шанували мешканців села, закладали нові традиції.

А вже на Покрову, 14 жовтня, селу Кустин також виповнилося 500 років. Гучне святкування у парку села Кустин було наповнене приємними моментами й позитивними емоціями. Олександрійський сільський голова Микола Шустов доклав чимало зусиль, щоб організувати ці свята на найвищому рівні, і разом з командою зміг втілити усі амбітні плани у життя.

Масштабні будівництва

Нині в Олександрійській ОТГ «кипить» робота. Адже на місці колишнього ФАПу в селі Забороль почалося будівництво нової амбулаторії.

  • Приємно, що на державному рівні зрозуміли важливість вирішення доступності медицини на селі. І Забороль у числі сіл, де розпочалося будівництво нових амбулаторій, – стверджує голова Олександрійської ОТГ Микола ШУСТОВ. – Нині триває активне будівництво об’єкту. Всі мешканці з нетерпінням чекають, коли зможуть отримувати медичні послуги в новенькій амбулаторії.

А також капітального ремонту завдяки субвенції з державного бюджету дочекався клуб в селі Олександрія.

 

 

“Я залишаюся вірний принципу, що хороший очільник не може сидіти у власному кабінеті й вирішувати всі питання. Щоб знати потреби, проблеми, пропозиції громади, треба спілкуватися з людьми, чим я щоденно займаюся. Вірю, що попереду у нашої громади ще більше реалізованих проектів та щастя в очах мешканців Олександрійської ОТГ”.

, , , , , переглядів: 984Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *