Микола Шустов: “Виборчі перегони показали істинні обличчя рівненської політики”

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
25.05.2018  09:00

Микола Шустов: “Виборчі перегони показали істинні обличчя рівненської політики”

Йому вдалося вибороти беззаперечну перемогу на виборах серед восьми кандидатів на посаду голови Олександрійської ОТГ. Свого найближчого конкурента Микола Васильович обігнав більше ніж вдвічі. Люди довірили йому представляти свої інтереси, підтримали в той момент, коли його, за день до початку голосування хотіли зняти з виборчих перегонів і тепер Микола Шустов ставить собі за мету виправдати даний йому кредит довіри мешканців Олександрії, Кустина та Забороля.

 

 • Микола Васильович, насамперед вітаємо вас з обранням на високу посаду. Як вам бути очільником потужної ОТГ на Рівненщині?
 • Щиро дякую. Для мене бути на чолі Олександрійської ОТГ – це велика честь та відповідальність. Ми маємо багато амбітних планів, які вірю, зможемо втілити у життя.
 • На відміну від Шпанівської ОТГ, де був лише один кандидат, у вас конкурентів було аж сім. Як вдалося вибороти перемогу?
 • Насправді рецепт перемоги простий і складний водночас. Треба вміти тримати слово, говорити людям правду, а не те, що їм хотілося б чути і працювати щоденно і наполегливо. Моя робота в Заборольській громаді стала для виборців гарним прикладом того, як можна працювати на благо людей.
 • Хвилюючим моментом виборчої кампанії для вас стало те, що за день до виборів Рівненський районний суд ухвалив рішення про те, що кандидата на посаду очільника Олександрійської ОТГ Миколу Шустова не допустять до виборчих перегонів. Як ви почувалися в той момент?
 • Сказати, що я був шокований від такої новини – це нічого не сказати. Але наша команда відразу ж прийняла рішення йти до кінця і боротися за моє право брати участь у виборах. Ми подали апеляцію і ніч перед виборами ми провели у Житомирському апеляційному суді. І тільки близько 5 години ранку стало відомо, що ми виграли апеляцію і не зійдемо з виборів. Неймовірну силу мені додавала підтримка мешканців Олександрійської ОТГ. Сотні смс, повідомлень у соціальних мережах і дзвінків – це те, що мені давало сили боротися і ми перемогли. Разом перемогли!
 • Ви часто постите у соціальних мережах тези про те, що політика – брудна гра. Чому ви так вважаєте?
 • Насправді політика – це справа не з легких. Тут треба бути стратегом, прогнозувати, не боятися приймати рішення й інколи бути жорстким, щоб інші не побачили в тобі слабину і не «давили» на тебе. А з іншого боку політика розкриває справжні обличчя людей: показує хто справжній друг, а хто ворог. Тому я вдячний політичним баталіям, адже вони мені в дечому дали відповідь на питання: хто є хто в нашій рівненській політиці.
 • Микола Васильовичу, скажіть, які ваші перші враження на новій посаді?
 • Включитися в процес роботи мені довелося з першого ж дня. Адже громади повинні функціонувати у звичному режимі, люди не повинні чекати вирішення того чи іншого питання тільки через те, що відбулося об’єднання громади. Тому мої перші ж враження свідчать про те, що у нас дуже багато роботи, але разом ми зробимо життя нашої громади кращим.
 • У вас вже відбулося перше засідання сесії Олександрійької сільської ради. Вдалося знайти порозуміння з депутатами?
 • Насправді так, я щиро вдячний всьому депутатському складу за те, що вони конструктивні та хвилюються за життя нашої громади. Тому впевнений, що у нас буде плідна праця і будь-якій навіть конфліктні ситуації ми будемо вирішувати методами діалогу та порозуміння.
 • Яка мета Миколи Шустова, як очільника Олександрійської ОТГ?
 • Я добре пам’ятаю очі старенької мешканки села Олександрія, в якої запитали на вулиці, чи знає вона нового сільського голову, а вона з впевненістю показала на мене і зауважила, що вірить моїм словам та впевнена, що я буду працювати для людей. Я напевно ці очі часто згадуватиму і вони мені будуть дороговказом, щоб і через рік і два, ця бабуся лагідно сказала – «Це хороший хлопець, який працює для того,щоб ми жили краще!». Це і є моя амбітна ціль, яку ми разом, вірю,зможемо досягнути!

 

 

, , , , переглядів: 1 645
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *