Мінекономіки спростило процедуру отримання довідки про відсутність податкового боргу

Щасливе
11.05.2017  12:46

Довідку можна отримати онлайн на сайті ДФС Міністерство економічного розвитку і торгівлі спростило отримання довідки про відсутність заборгованості по сплаті податків.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав перший заступник міністра економіки Максим Нефьодов:

#перемога, та ще й яка! Найбільш проблемну довідку (довідка ДФС про відсутність заборгованості по сплаті податків) для участі в публічних закупівлях переведено в електронний вигляд! Це може зекономити бізнесу десь 30-35 млн. гривень та 750 тис. людиногодин на рік!

ЯК БУЛО: довідку треба було отримувати в паперовому вигляді протягом 5 днів, часто за 200 грн. напівофіційної “такси” (причому деякі замовники вимагали не тільки оригінал папірця, але і довідку під кожен конкретний тендер!)

ЯК СТАЛО: Заходите в “Електронний кабінет платника” (https://cabinet.sfs.gov.ua), підписуєте ЕЦП заяву, безкоштовно отримуєте підписану ЕЦП довідку в електронному вигляді на пошту та/або в кабінет. Потім завантажуєте її в Система публічних електронних закупівель ProZorro

ВАЖЛИВО: Прохання всім повідомляти про те, як працює, чи є проблеми із окремими замовниками і т.д. Будемо відслідковувати, аби в папері більше ніхто не вимагав!

Чому не можна поки взагалі об’єднати реєстри і нічого не клацати? Бо це захищені персональні дані, за вас ніхто її отримати не може. Замовники, а також будь-які зацікавлені органи, можуть переглянути видані довідки у відкритій частині кабінету платника, вхід до якої здійснюється без ідентифікації користувача – пошук по “Індивідуальний податковий номер”, “Номер довідки” або “Дата довідки”.

Ось роз’яснення Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Дякуємо за результат в.о. Державна фіскальна служба УкраїниМирославу Продану! Місяць від першої розмови про електронізацію до запуску в експлуатацію – це для держорганів космічна швидкість. Ось це називається політична воля! “.

довідка

 

, переглядів: 1 039
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *