Міністр інфраструктури заявив, що в Україні стали менше красти на ремонті доріг

квиток на автобус
Щасливе
31.05.2017  22:41

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що зараз в Україні стали менше красти на будівництві і ремонті доріг. За його словами, якщо раніше розкрадали до 50% виділених на ремонт або будівництво дороги коштів, то зараз цей показник не перевищує 5-10%.

«Якщо раніше крали 50-60%, то зараз ця сума скоротилася до 5-10%. Не більше. Є завищення вартості окремих видів робіт», – зазначає міністр.

Він зазначив, що деякі області в очах країни виглядають не дуже добре в цьому плані. Вони пояснюють це різними причинами.

«Коли будуєш 200 км дороги, то є різниця, буде товщина асфальту 18 см або 17,5 м. На 100 кілометрах багато зароблять навіть на 0,5 см або 1 см», – каже Омелян.

На думку міністра інфраструктури ще більше знизити рівень розкрадання грошей на дорожніх роботах можливо. Для цього потрібна невідворотність тюремного покарання злодіям.

«Фантастично стримало б розкрадання саджання корупціонерів в в’язниці. На жаль, за 2016 рік тільки трьох посадили, четвертий втік. Причому це люди, які ні на що не впливають», – прокоментував чиновник.

Він вважає, що якщо посадити до в’язниць хоча б 20 топ-корупціонерів, тоді і розкрадання грошей під час будівництва та ремонту доріг стане менше. Таким же чином, на думку Омеляна, можна «оздоровити» деякі державні підприємства.

Результат пошуку зображень за запитом "омелян фото"

, , , , переглядів: 952


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *