Місту потрібен супергерой або Як рівнянам врятувати парк на Грабнику

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
18.10.2017  12:48

Місту потрібен супергерой або Як рівнянам врятувати парк на Грабнику

Геройські вихідні чекають на містян, адже парк біля ПДМу перетворюватимуть  не лише “підремонтувавши” і “підчистивши”, а застосовуючи силу креативу та ініціативності. За ароматною кавою обговорять проекти перебудови парку на місце відпочинку, а ввечері влаштують фаєр-шоу та астрономічні спостереження.

Пропонуємо якісно інший підхід, коли громада, влада та бізнес об’єднуються та створюють чудові міські простори, де хочеться зустрічатися з друзями, спілкуватися, відпочивати. Маєш ідею як облаштувати свій двір, хочеш покращити зону відпочинку поблизу роботи, а, може, долучитися до перетворення парку? Бажаєш, щоб місто змінювалось на краще та ставало більш привабливим? Ти і є той, хто потрібен місту!

21 жовтня приходь на міський пікнік у парк на Грабнику (біля ПДМ) та покажи себе іншим! Це захід для знайомств з чудовими людьми, які живуть поряд з тобою, обміну ідей та цікавого спілкування. 

10.00 – 11.00 оформлення локацій та підготовка до розчищення парку
11.00 – 13.00 розчищення парку разом з комунальними службами міста
з 13.00 смачна вулична їжа та напої
14.00 – 16.00 екологічні майстер-класи: еко-прикраси з природних матеріалів, годівнички для птахів, медові свічки та створення спільного арт-об’єкта у парку
16.00 – 18.00 розвага для команд “Смуга невеселих міських перешкод”
18.00 – 19.00 слово організаторів та нагородження учасників
19.00 – 21.00 вечірні розваги: продовження пікніку, музика, фаєр-шоу, астрономічні спостереження.
Протягом дня діятиме фото локація та буде можливість своїм голосом підтримати громадський проект з відновлення парку на Грабнику (2 етап)

Захід організовує KavasutraПалац дітей та молоді, м.Рівне та Сад історій в Рівному за підтримки міської влади, бізнесу в рамках Urban Form – урбаністичної ініціативи рівнян.

Опубліковано Сад історій в Рівному 8 жовтня 2017 р.

, , , , , , , , переглядів: 908


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *