Млинівські школярі можуть розраховуватися в їдальні банківськими картками

Щасливе
20.11.2017  16:10

Млинівські школярі можуть розраховуватися в їдальні банківськими картками

Контролювати, чим харчується дитина у школі, можна просто зі свого смартфону. У рамках проекту “Карта харчування” від ЮніорБанку батьки школярів не переймаються, куди малеча витратила кишенькові гроші. Тепер така система запрацювала і в Млинівській гуманітарній гімназії, що на Рівненщині.

“Здорове і збалансоване харчування – необхідна умова для росту і розвитку дітей. – розповідає директор Млинівської гуманітарної гімназії Надія Руденко. –  Тим паче, якщо це школяр, який потребує багато енергії для навчання та ігор із друзями. Проте часто замість комплексного сніданку у шкільній їдальні учні бігають поруч до магазину, де з полиць спокушає широкий асортимент снеків, батончиків та інших некорисних смаколиків. От цю проблему ми хочемо вирішити спільно з ПриватБанком завдяки проекту “Карта харчування”.

Питання батьківського контролю, куди їхні чада витрачають кишенькові гроші, виділені їм на харчування. допоможе вирішити Картка Юніора. Це дитяча картка, яка наділена всіма властивостями “дорослої“. Вона прив’язана до картки одного з батьків, тож мамі чи татові приходять сповіщення про витрати дитини або запит на поповнення рахунку, якщо коштів на покупку не вистачило. За бажанням батьки можуть встановити денний ліміт використання коштів. Власник Картки Юніора може планувати свої витрати, заощаджувати, навчатися фінансовій самостійності і грамотності.

У період навчання картку можна використовувати в рамках проекту “Карта харчування”. У шкільних їдальнях ПриватБанк безкоштовно встановлює POS-термінали, через які діти карткою розраховуються за сніданки і обіди. Батькам приходить сповіщення, де, коли і скільки витратила дитина – і вони спокійні, що малеча поїла у школі.

“Це не тільки зручно для батьків і цікаво для дітей, але й безпечно з погляду гігієни. Школярі і продавці уникають контакту з грошима, на яких, як відомо, безліч бактерій. Якщо ж дитина загубить картку, нічого страшного не станеться: всі кошти на ній залишаться недоторканними”, – зазначила керівник напрямку “ЮніорБанк” Північно-Західного РУ Наталія Лукасюк.

Встановлення та обслуговування POS-терміналу у школі не потребує витрат від навчального закладу і батьків. На Рівненщині школи активно користуються такою можливістю. Зокрема, в Рівному систему безготівкових розрахунків впроваджено у їдальні економіко-гуманітарного ліцею, Радивилівської та Дубенської ЗОШ. Загалом 19 467 обідів оплатили школярі за допомогою Картки Юніора з початку вересня

Понад 15 000 дітей у 169 українських школах можуть оплатити свій обід у шкільній їдальні за допомогою Картки Юніора.

, , , , , , переглядів: 1 094

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *