Мрія жителів “Боярки” коштує всього 280 тисяч

Щасливе
20.10.2017  10:30

На сайті Бюджету міських ініціатив розміщено 52 проекти, якими поділились жителі міста. Ініціативи стосуються актуальних проблем Рівного та корисних нововведень, які важливо було б впровадити. Починаючи з 17 жовтня і по 31 жовтня триває голосування за  заявлені проекти. Кожен рівнянин, який досягнув 16 років може проголосувати не більше, ніж за 3 великих та 3 малих проекти.

Для того щоб проголосувати за проект можна й онлайн. З детальною інструкцією по голосуванню можна ознайомитись за посиланням.

ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ

Ініціатива простих мешканців Боярки, котрі давно відстоюють право своїх дітей проводити час на сучасному дитячому майданчику, на місці ще радянського, аварійного майданчика у спільному дворі між будинками №42, 44 і 46 представлена серед міських ініціатив.

Фото: Олександр Шевчук

Оскільки віддалений від центру Рівного мікрорайоні «Боярка» дуже часто опиняється поза бюджетними видатками, мешканці вищевказаних будинків сподіваються залучити фінансування для спорудження дитячого майданчика із Громадського бюджету міста. У вищесказаному житловому секторі чотири 9-поверхові будинки, де проживає більше 4-ох тисяч людей, серед яких понад тисяча дітей. Будинки також оточені приватним сектором. Всі ці діти заслуговують на нормальне щасливе дитинство. Тому сьогодні спорудження сучасного майданчика є мрією сотень батьків та дітей цього мікрорайону.

ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ

 

, , , , , , , переглядів: 1 688Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *