«Музейні гостині» у Рівному: традиції, культура, благодійність

Щасливе
21.05.2024  12:00

У неділю, 26 травня, у Рівному відбудуться “Музейні гостині” – захід, який став традицією для міста вже на протязі 32 років. Це фольклорно-етнографічне свято, яке проводиться на території краєзнавчого музею та має благодійний характер.

Цьогорічна “Музейна гостина” має особливий смисл, оскільки одним із її цілей є збір коштів на підтримку пораненого бійця Василя Гуляка з села Тараканів, який втратив три кінцівки під час служби на фронті.

Відтак, початок – запланований на 11:00. У програмі “Музейних гостин” передбачені різноманітні заходи:

– Виступ військового духового оркестру Окружного командування “Захід”, який підніме гостей святковими мелодіями.
– Дефіле-показ традиційних народних костюмів із колекції Алли та Юрія Ковальчуків, що дозволить побачити красу та багатство українського народного вбрання.
– Виставка-продаж виробів народних умільців з області, де будуть представлені вироби різних майстрів українського народного мистецтва.
– Майстер-класи з гончарства, роботи з полімерною глиною, ткацтва, виготовлення сувенірів, що дозволять відвідувачам самостійно спробувати себе у різних виданнях народного мистецтва.
– Концертна програма, у якій візьмуть участь кращі фольклорні гурти та виконавці. Особливою гостею заходу буде Заслужена артистка України Олена Білоконь, яка подарує глядачам незабутні виступи.
– Гастро- та ретро-локації, де можна буде скуштувати національні страви та насолодитися атмосферою минулих часів.
– Тематичні фотозони, де кожен бажаючий зможе зробити яскраві та незабутні фото.

Медична команда з Рівненщини бере участь у Медичних ралі-2024

“Музейні гостині” у Рівному – це не лише свято культури та традицій, але і можливість допомогти потребуючим. Приєднуйтесь до події, щоб насолодитися духом української культури та зробити свій внесок у благородну справу!

До слова, Краєзнавчий музей знаходиться за адресою: м.Рівне, вулиця Драгоманова, 19.

переглядів: 82


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *