“Ми всі в одному човні: і 25,і 75”, – рівнянин про інавгурацію Зеленського

квиток на автобус
Щасливе
21.05.2019  07:56

Рівняни на сторінках у соціальних мережах активно обговорюють інавгурацію новообраного президента. Не тільки діляться враженнями від самого дійства, скільки планують, що буде далі.

 

Цікавими думками поділився громадський активіст Роман Коваль.

Читайте пряму мову:

Інагурація завершилася… Володимир Зеленський – Президент України. Імперія Петра Порошенка розсипалась, як картковий будинок. Я прогнозував поразку Петра Олексійовича і розпуск Верховної Ради одразу ж після вступу на посаду п. Зеленського. Що далі? Оголено всю виконавчу і законодавчу гілку влади, обезголовлено силові відомства і армію. Країна на порозі хаосу і саботажу, а це досить небезечно в час війни з Росією. Можна красиво говорити, гарно жестикулювати і демонструвати свою силу перед опонентами. Але Володимир Зеленський і його команда ще має пройти випробування на міцність . Він зобов’язаний довести державницьку позицію і свою політичну зрілість та професіоналізм.
Джерелом влади є народ і ЦЕ – аксіома. Джерела злившись в одну річку, зносять все на шляху ( приклад революції і майдани 2004 р. І 2013 рр.), або маленьким струмком, падаючи з висоти, розбивають перепону (“тихий” протест виборами в 2019 р.). Люди хочуть миру, стабільності і впевненості в завтрашньому дні. Не головне прийти до влади. Важливо вміти нею розпорядитися. Влада – живий механізм, який в умілих руках робить сильною Державу і щасливим кожного її громадянина, а в недолугих приводить до краху і руйнації . Сьогодні ми всі в одному човні : і 25% і 75% і ті, що не прийняли участі у виборах. Разом ми великий народ і мета у нас спільна – сильна національна Держава .Не дай, Боже, розхитати і потопити цей човен – загинемо усі. Відкиньте амбіції, припиніть чвари і саботаж.
До праці , панове! Слава Україні!

, , , , переглядів: 758


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *