На Каннський кінофестиваль із ПриватБанком

Щасливе
25.05.2017  16:58

Яскраву та захопливу подорож на двох до Канн на 70-й міжнародний кінофестиваль отримав у подарунок від ПриватБанку киянин Роман Дудченко, переможець акції «Вирушайте до Канн із MasterCard».

Аби приємно здивувати своїх клієнтів, ПриватБанк з 25 лютого до 25 квітня 2017 року провів акцію разом з MasterCard. Головним призом стала поїздка для двох на Каннський кінофестиваль на 3 дні.

За умовами акції будь-який власник преміальної картки MasterCard від ПриватБанку протягом трьох місяців мав оплатити цією карткою товари або послуги в торгово-сервісних мережах чи Інтернеті. Чим більше клієнт здійснював розрахунків, тим вищими ставали його шанси на отримання подорожі! Призера було визначено за допомогою системи Random.

Привітав переможця та вручив йому подарунковий сертифікат директор київської філії ПриватБанку РЦ Олег Ганоцький. Він побажав Роману Дудченку успіху в інших акціях, які банк наразі готує для своїх клієнтів.

Каннський кінофестиваль – це яскрава кіноподія, яка щороку збирає найвідоміших зірок сучасності на одному червоному килимі.  Переможець акції отримав унікальну можливість опинитись не тільки на самому фестивалі, а й за його лаштунками. Ця призова подорож на двох включає в себе авіаквитки, трансфер з аеропорту, проживання в 5-зірковому готелі, харчування, квитки на покази фільмів та розважальні заходи.

Цього року кінофестиваль проходитиме з 17 до 28 травня. До основної конкурсної програми увійшли 18 кінострічок. На Золоту пальмову гілку претендує й робота українського режисера Сергія Лозниці «Лагідна». Також у списку фільми Франсуа Озона, Андрія Звягінцева, Міхаеля Ханеке, Софії Копполи та інших відомих режисерів. Кінокритики ж роблять ставку на перемогу австрійця Міхаеля Ханеке, який вже має дві головні нагороди фестивалю.

, , переглядів: 866
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *