На крок ближче до нового дитсадка у Рівному

Регіонтехсервіс
Щасливе
27.02.2018  09:00

На крок ближче до нового дитсадка у Рівному

Вже тривалий час мова йде про можливість відкриття дитячого садочка на вулиці Євгена Коновальця, 16 (на місці довгобуду). Міська влада запевнила, що підтримує цей проект і відсудила довгобуд у «Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. акад. Степана Дем’янчука».

Громадськість та влада проводять засідання робочих груп з питання добудови садочка, які підтверджують, що дитячому садочку на Північному бути. А на останній сесії Рівненської міської ради були проголосовані зміни до бюджету міста на 2018 рік, в якому передбачили виділити 1 мільйон 200 тисяч гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації дитячого садочку на мікрорайоні «Північний».

Далі потрібно швиденько розробити проект і до березня подати на ДФРР уже цього року. Якщо так станеться, то цього року почнеться будівництво.  

Нагадаємо, що у грудні 2016 року, ініціативна група рівнянок розпочала збір підписів за те, щоб будівлю не продали у приватну власність. Громадяни протягом року боролися за відбудову дитячого садочку на Коновальця. А вже за рік віце-прем`єра-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко взяв питання під свій контроль і пообіцяв, що кошти на цей дитсадок буде виділено.

, , , , , переглядів: 1 241
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *