На майдані Незалежності в Рівному демонтують незаконні МАФи

Щасливе
18.06.2024  22:03

На майдані Незалежності у Рівному інспектори відділу контролю за благоустроєм Департаменту муніципальної варти виявили численні порушення. В ході перевірки було встановлено, що кілька малих архітектурних форм (МАФ) були встановлені без належної дозвільної документації. Мова йде про парасольки від сонця, вуличні меблі, холодильники та інші подібні об’єкти.

Встановлення таких елементів без відповідних документів є прямим порушенням Правил благоустрою міста Рівного. Згідно з пунктом 11.3.6 цих правил, розміщення малих архітектурних форм, тимчасових споруд чи інших конструкцій без належного оформлення документів заборонено.

Департамент муніципальної варти наголошує, що використання земельної ділянки комунальної форми власності під зазначеними спорудами кваліфікується як самовільне захоплення землі. Це не лише порушує законодавство, але й створює небезпеку та незручності для жителів і гостей міста.

Контроль за благоустроєм є важливим елементом підтримання порядку в місті. Встановлення будь-яких споруд на громадських територіях повинно проходити відповідну процедуру отримання дозвільної документації. Це дозволяє забезпечити безпеку і зручність для всіх учасників міського життя.

Інспектори муніципальної варти продовжують свою роботу з виявлення та усунення порушень, наголошуючи на важливості дотримання правил благоустрою. У разі виявлення незаконно встановлених об’єктів, їх власникам загрожують штрафні санкції та зобов’язання щодо демонтажу споруд.

На яких вулицях Рівного працюють над благоустроєм

Збереження порядку та благоустрою в місті є спільною відповідальністю всіх його мешканців. Дотримання встановлених правил допомагає створювати комфортне та безпечне середовище для проживання і відпочинку.

переглядів: 71


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *