На Рівненщині фермери отримують 6 000 літрів молока й діляться своїм досвідом з усіма охочими

Щасливе
10.05.2017  16:19

Рекордні здобутки рівненських фермерів – 6000 літрів молока за рахунок фуражних кормів – міф чи реальність? Це запитання стало головним запитанням до всіх учасників семінару, що пройшов на Рівненщині у селі Здовбиця.

Кластер “Натуральне молоко” продовжує активну роботу з підприємцями аграрного сектору. І 25 квітня на базі сільгосппідприємства “Україна”, що у селі Здовбиця Здолбунівського району, провели семінар, спрямований на спеціалістів, задіяних у вирощуванні, заготівлі, зберіганні та використанні фуражних кормів.

Ідеї для бізнесу: виробництво і продаж корн-догів

На запитання учасників відповіли головний технолог підприємства Юрій Матковський, а також представник Львівської дорадчої аграрної служби Віталій Степанович і директор підприємства “Укрпролайф” Дмитро Донченко. Обговорювали важливі та складні теми: збільшення рентабельності виробництва молока за рахунок внутрішніх резервів господарства, особливості процесу змішування та роздачі кормів, огляд посівів кормових культур 2017 року, оцінка якості заготовлених кормів, аналітика лабораторних аналізів кормових баз, вплив якості кормів на молочну продуктивність та інші.

В Україні зросла реальна зарплата – Держстат

Цього разу в семінарі взяли участь представники таких аграрних підприємств, як Україна, Лугове, Еліт-Мілк, Случ, Мрія, Хлібороб, Шпанівське, АгроВетАтлантик, Novacore, Укрпролайф.

Джерело: кластер “Натуральне молоко

ООО «Агрофирма « ВЕСНА-2011 »,

, , переглядів: 1 217
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *