На Рівненщині відкрили новий ЦНАП

Щасливе
02.12.2017  11:30

На Рівненщині відкрили новий ЦНАП

У Дубно запрацював модернізований Центр адміністративних послуг

Це другий найбільший ЦНАП в області після рівненського.

Його облаштували на базі Дубенської міської ради в рамках проекту міжнародної технічної допомоги ЄС «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент співпраці між владою та громадами».

Тож відтепер містяни, жителі сусідніх сіл та об’єднаних громад можуть отримувати якісні адміністративні послуги.

Після реконструкції площа міського ЦНАПу збільшилась в півтора рази і склала 370 квадратних метрів. Відповідно вдвічі зросла і спроможність Центру. Впродовж робочого дня тут зможуть прийняти близько півтисячі відвідувачів. Люди можуть отримати майже 160 різних адміністративних послуг. А це чи не найвищий показник серед інших ЦНАПів.

«Такі Центри надання адміністративних послуг зроблять життя людей простішим. Адже не потрібно буде бігати по різних установах, щоб зібрати документи. На це витрачатиметься мінімум часу. Бо все можна буде отримати в одному місці. Тут не буде  стін та черг. Весь процес надання адміністративних послуг буде відкритий та прозорий», – повідомив під час відкриття установи голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Серед іншого, у модернізованому приміщенні з’явилась можливість отримання через Центр послуг Державної міграційної служби України. Зокрема, у ЦНАПі працюватиме робоча станція для оформлення і видачі паспорта громадянина України (у вигляді ID – картки), а також паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Саме ж приміщення ЦНАПу має сучасний дизайн.

Загальна вартість модернізації Центру – 2,4 млн.грн. Внесок Європейського Союзу у проект склав 1,4 млн.грн., бюджету міста Дубно – майже 1 млн.грн.

Нагадаємо, два роки тому Рівненська область, разом із Волинською та Львівською, була визначена в якості пілотної для реалізації проекту міжнародної технічної допомоги ЄС «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент співпраці між владою та громадами» у рамках Проекту міжнародної технічної допомоги «ULEAD з Європою».

У рамках проекту передбачено модернізацію трьох ЦНАПів Рівненщини – в обласному центрі, Дубно та Вараші, а також впровадження уніфікованої системи електронного документообігу в усіх Центрах надання адміністративних послуг області.

, , , , переглядів: 852
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *