На Рівненщині відкрили туристично-інформаційний офіс-музей “Бурштиновий шлях”

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
11.07.2017  11:59

У перший день фестивалю “Бурштиновий шлях”, в самісінькому центрі Володимирця відкрили унікальний туристично-інформаційний офіс-музей.

Відтепер кожен турист, який бажає побачити всю красу бурштинового Полісся, може звернутися в Офіс, де консультант розповість про туристичні перлини Рівненщини та допоможе спланувати цікавий маршрут. Офіс-музей стане у пригоді й іноземним туристам, адже працівник додатково володіє польською та англійською мовами.

 

Офіс-музей “Бурштиновий шлях” є унікальним у своєму роді, адже тут можна побачити виставку виробів з бурштину, детальніше дізнатися про походження “сонячного каміння”, послухати про вузькоколійку “Антонівка-Зарічне”, а також спробувати себе у ролі легального бурштинокопача, придбати місцеві сувеніри.

 

 

– Ми створюємо мережу туристичних офісів по всій Рівненщині. Але кожен з них пропагуватиме не лише місцеві об’єкти, а й популяризуватиме усю туристичну Рівненщину. Тобто у Володимирці можна буде отримати інформацію і про Дубно, і Острог, і Клевань – для того щоб у майбутньому сформувати свій маршрут, – розповів присутній на відкритті Олексій Муляренко.

Творці офісу-музею пообіцяли, що він стане осередком ділової активності в регіоні, адже тут планують проводити прес-конференції та брифінги. 

 

фото: Валерія Цуканова

 

, , , , переглядів: 1 378


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *