На Рівненщині відкриють сімейний велопарк

квиток на автобус
Щасливе
26.04.2018  11:10

У п’ятницю, 27 квітня, поблизу села Ремель (Новоукраїнська сільська рада) відбудеться відкриття сімейного велопарку «Ремельський».

 

Новий туристичний об’єкт входить до території «Медового кола».

Велосімейний парк “Ремельський” – новий туристичний проект в Рівненському районі на території Новоукраїнської сільської ради. Крім велодоріжок парк включає такі туристичні об’єкти як “Галявина казок”  та “Стежка кохання” .

http://my.rv.ua/turizm/ob-yihati-rivnenshhinu-na-velosipedi/

Організатори підготували для туристів декілька цікавинок під час відкриття. До слова, маршрут був промаркований за сприяння управління культури і туризму Рівненської ОДА. Йому присвоїли номер – 6103. Виготовили та встановили 34 інформаційно-вказівних знаки і 3 інформаційних стенди.

Як дістатися? Дістатися до сімейного велопарку «Ремельський» можна з автовокзалу «Чайка» у місті Рівне у напрямку Костополя, зупинка на вимогу біля геріатричного пансіонату.

Відкриття: початок – о 12.00.

, , , , , , , переглядів: 3 326


На правах реклами


Кількість коментарів: 2
  1. Доброго дня! Напишіть, будь ласка, адресу велопарку чи приблизне місце розташування на карті? Як зорієнтуватися, де звертати з дороги в сторону парку, адже нема ніде вказівників?!

  2. Підкажіть, будь ласка, де та “Галявина казок”?
    Парк ледь знайшли, бо нема вказівника з головної дороги, що це велопарк! Лише одна “стежка кохання” – 2 в 1? По ній встановлені знаки, що це велодоріжка. То що це?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *