На Рівненщині лікарі врятували новонародженого з важкою вадою серця

Щасливе
23.06.2024  12:00

У Рівненському обласному перинатальному центрі відбулася подія, яка заслуговує на особливу увагу. Народився малюк з важкою вадою серця, відомою як Тетрада Фалло.

Це складний медичний стан, який включає обструкцію кровотоку по легеневій артерії та гіпертрофію міокарду правого шлуночка. Цей довгоочікуваний малюк був для своїх батьків справжнім дивом, адже вони чекали на його народження 17 років.

Вже у день народження немовляти, медична команда перинатального центру оперативно організувала транспортування новонародженого до столиці. Швидка допомога доставила дитину до відділення інтенсивної терапії та реанімації Інституту серця МОЗ. Кардіохірург Костянтин Бойко разом зі своєю командою провів необхідні втручання, стабілізувавши стан малюка.

“Тепер чекаємо, щоб хлопчик набрав вагу, підріс і далі буде радикальна корекція у віці 3-6 місяців, щоб у дитинки був шанс на здорове і щасливе майбутнє життя!”, — повідомили в Інституті серця.

Дитину у стабільному стані вже виписали додому, і вона перебуває під постійним наглядом медиків.

До слова, зараз перинатальний центр прагне придбати надсучасний УЗД-апарат, який допоможе діагностувати вади серця у плоду.

Рівнян просять повідомляти про повалені дерева та гілля

переглядів: 60


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *