У Рівненському районі стався трагічний випадок, що вразив багатьох: через місяць після народження померло немовля. Поліцейські розпочали кримінальне провадження у зв’язку з підозрою у недбалості медичних працівників пологового відділення міста Острог.
Батьки дитини переконані, що причиною смерті їхньої доньки стала недбалість медичного персоналу, тому звернулися до правоохоронних органів з відповідною заявою.
За даними слідства, пологи відбулися 17 січня, і того ж дня новонароджену дитину госпіталізували в обласну дитячу лікарню. Незважаючи на зусилля лікарів, 21 лютого дівчинка померла.
У зв’язку з цим інцидентом, слідчі ВП № 3 міста Острогу розпочали досудове розслідування за частиною 2 статті 140 Кримінального кодексу України, яка передбачає відповідальність за недбале виконання професійних обов’язків. У рамках розслідування проводиться збір доказів, вилучена необхідна документація та допитані учасники події. Також призначено ряд експертиз для встановлення обставин справи.
Згідно з санкцією статті, відповідальність може передбачати покарання у виді до п’яти років обмеження волі або позбавлення волі на строк до трьох років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

