На Рівненщині попрощались із воїном

Щасливе
09.03.2024  16:03

8 березня в Здолбунівській громаді знову пролунав скорботний дзвін. У важкому прощанні з воїном Русланом Гудзікевичем взяли участь його рідні, друзі та земляки.

Руслан народився на Дубенщині, у селі Мирогоща. Він здобував освіту у місцевій школі, а пізніше вступив до Мирогощанського аграрного коледжу, де отримав спеціальність агронома.

У 2014 році, коли Україна переживала складні часи, Руслана мобілізували для участі в антитерористичній операції. Честь та обов’язок для нього стали пріоритетом, і він неодноразово проявив свою відвагу та вірність українському народу. За свою бездоганну службу він був нагороджений численними відзнаками, серед яких відзнака Президента України “За участь в антитерористичній операції”.

Після початку повномасштабної війни Руслан не втратив віри в перемогу і віддано служив на передовій. Його шлях від Донеччини до Запоріжжя був наповнений випробуваннями та боями, але він залишався вірним своїм ідеалам і обов’язкам перед Батьківщиною.

Трагедія стала невиправданим втратою для всієї країни. 2 березня 2024 року Руслан Гудзікевич загинув під час виконання бойового завдання на Запоріжжі. Йому було всього 35 років. Його надзвичайно сумнівна втрата зболіла серця його рідних, друзів і всіх, хто знав цього сміливого та відданого воїна.

Свої щирі співчуття висловлюють рідним та близьким героя. Його пам’ять назавжди залишиться серед нас, а його вчинок залишиться в наших серцях як вічний символ відданості і патріотизму. Вічна слава Руслану Гудзікевичу, який приніс жертву заради миру та незалежності України!

переглядів: 146


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *