На Рівненщині попрощалися із шістьма загиблими Героями

Щасливе
10.07.2024  11:00

Сьогодні на Рівненщині хвилиною мовчання вшанували пам’ять шістьох захисників, які віддали своє життя за Україну. Прощання напередодні відбулося з Валерієм Панченком, Олександром Федоруком, Василем Павлівим, Едуардом Школьним, Юрієм Кучером та Андрієм Швецем.

**Валерій Панченко** народився у Вараші. Після навчання у ліцеї №1 здобув професію столяра-будівельника у ПТУ ВП РАЕС. 26-річний чоловік вступив до лав ЗСУ в лютому 2023 року, служив оператором станції радіоперешкод 80-ої бригади. На жаль, 4 липня 2024 року загинув на Донеччині.

**Василь Павлів** народився у 1976 році в Повчанській громаді Дубенського району. Після закінчення місцевої школи у 1993 році проходив строкову службу в армії. З березня 2022 року служив у ЗСУ. На жаль, Герой загинув 5 липня 2024 року під час бойових дій у Донецькій області.

**Олександр Федорук**, 1968 року народження, проживав у селі Уїздці Острожецької тергромади на Дубенщині. Мав звання сержанта ЗСУ, служив старшим механіком-водієм. Загинув 4 липня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку.

**Едуард Школьний**, 1989 року народження, мешкав у селі Будераж Рівненського району. Після навчання у місцевій школі та Рівненському аграрному коледжі працював на будівництві у Рівному. У лютому 2024 року його мобілізували до війська. Старший солдат загинув 1 липня 2024 року під час бойових дій на Донецькому напрямку.

**Юрій Кучер**, 1970 року народження, мешкав у селі Вересневе Рівненського району. Мав звання старшого сержанта ЗСУ, служив стрільцем стрілецького батальйону. Загинув 4 липня 2024 року від поранень, отриманих під час виконання бойових завдань у Запорізькій області.

**Андрій Швець** народився у Вараші, навчався у Вараському ліцеї №3. До лав ЗСУ був призваний у березні 2023 року. 40-річний чоловік загинув у жахливій ДТП на Рівненщині 6 липня, повертаючись із відпустки до військової частини.

Вічна шана та пам’ять захисникам України.

Що за обʼєкт рівняни бачили в небі?

переглядів: 97


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *