На Рівненщині пропонують приватизувати 4 об’єкта для бізнесу

Щасливе
27.02.2024  12:00

У місті Корець незабаром відбудуться ряд аукціонів з продажу нерухомості та пакету акцій, що представляє значний інтерес для потенційних інвесторів та підприємців.

Один із об’єктів, який вже найближчим часом буде виставлений на аукціон, це будівля лабораторії. Загальна площа цієї нерухомості перевищує 600 квадратних метрів, а початкова ціна стартує з вражаючої суми – 238 937 гривень. Це може бути прекрасна можливість для тих, хто шукає приміщення для наукових досліджень чи інших комерційних цілей.

Перші три аукціони, включаючи будівлю лабораторії, вже відбудуться завтра, 27 лютого. Але не втрачайте шансу, адже позначка для лота приміщення котельні буде доступна для пропозицій вже 6 березня.

Крім цього, 11 березня відбудеться черговий аукціон з продажу державного пакету акцій у Рівненському радіозаводі. Цього разу ціна стартуватиме з суми, більшої за 121 мільйон гривень. Це може бути відмінною можливістю для інвесторів, які бажають здійснити важливий крок у світі бізнесу або розвитку виробництва.

Не пропустіть свою можливість забезпечити майбутній успіх та розвиток вашого бізнесу чи інвестиційний портфель.

переглядів: 56


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *