На Рівненщині пропонують вакансії з наданням житла

Щасливе
07.04.2024  17:00

На Рівненщині відкриваються можливості для отримання роботи та проживання у місці зайняття. Рівненська обласна служба зайнятості пропонує понад три десятки вакансій, де працівникам надається житло на території підприємства.

Одне з підприємств міста Рівне шукає кваліфікованих фахівців, серед яких бухгалтери, менеджери, швачки, дизайнери одягу, модельєри-конструктори, а також водій автотранспортних засобів. Заробітна плата від 20 тисяч до 40 тисяч гривень. Для осіб, які не проживають у місті Рівне, передбачено ліжкомісце у гуртожитку на території підприємства.

Машиністам екскаваторів роботодавець пропонує оплату оренди житла, а також заробітну плату в розмірі 8 тисяч гривень. У свою чергу, підприємство, що діє в Рівненському районі, шукає охоронників і готове відшкодувати вартість проживання. Заробітна плата також становить 8 тисяч гривень.

Зацікавлених у вакансіях запрошують звертатися до бази вакансій Рівненської обласної служби зайнятості, а також вивчати пропозиції на Єдиному порталі вакансій. Важливо дотримуватися законодавства про працю та зайнятість населення, адже офіційне працевлаштування має численні переваги для обох сторін.

Хто має право на житлову пільгу?

Якщо вам потрібна додаткова інформація, ви можете звернутися до місцевого підрозділу служби зайнятості Рівненщини, скористатися Telegram-каналом підтримки або зателефонувати на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ за номерами (044) 244 95 04 або (096) 539 53 59.

переглядів: 198


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *