На Рівненщині провели перші тренування з баскетболу для людей з інвалідністю

Щасливе
20.06.2024  12:00

Вперше на Рівненщині було організовано тренування з баскетболу для людей з інвалідністю. Це революційний крок у розвитку інклюзивного спорту в регіоні, який підкреслює важливість забезпечення рівних можливостей для всіх громадян, незалежно від фізичних можливостей.

Відкрите тренування провели Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву (м. Рівне) та факультет здоров’я, фізичної культури і спорту Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука».

Ініціатором заходу виступив Сергій Ліщук, директор ОСДЮСШОР, Майстер спорту міжнародного класу з баскетболу, кандидат наук з державного управління, викладач кафедри фізичної культури і спорту, випускник нашого вишу. До проведення тренування долучилися випускники ПВНЗ «МЕГУ імені академіка Степана Дем’янчука», магістри спеціальності 017 «Фізична культура і спорт», капітани чоловічої та жіночої команд БК «Рівне» Дмитро Тимощук і Вікторія Шматова.

Цільовою аудиторією тренування стали наші герої-ветерани та здобувачі освітньої програми «Фізкультурно-спортивна реабілітація» спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» першого (бакалаврського) рівня. Захід був спрямований на популяризацію фізичної активності серед людей з інвалідністю та сприяння їх соціальній адаптації.

До слова, організатори що подібні ініціативи стануть регулярними та залучатимуть все більше учасників у майбутньому.

У Рівному знову працюватиме фан-зона “Євро-2024”

переглядів: 68


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *