На Рівненщині провели в останню дорогу Героя Ігоря Боровицького

Щасливе
08.06.2024  10:00

3 червня на Харківському напрямку загинув майстер-сержант Ігор Боровицький, відважний захисник України. Його життя було сповнене служінням Батьківщині та незламною відданістю своїй справі.

Ігор Боровицький народився у селі Башлики Ківерцівського району Волинської області. Після закінчення Цуманської середньої школи, він здобув фах механіка у Рівненському економіко-технологічному фаховому коледжі Національного університету водного господарства та природокористування. Проте, його серце належало військовій службі, тож Ігор вирішив продовжити навчання в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

У 1999 році Ігор Боровицький на два роки переїхав до Тегерану, де служив в охороні при посольстві України. Повернувшись на Батьківщину, він вирішив піти на пенсію, але продовжив працювати на керівних посадах з безпеки, зокрема у супермаркеті «Фора», а згодом став директором МСК «Сокіл».

У 2019 році Ігор знову відчув поклик захищати свою країну і вступив до лав Збройних Сил України, вирушивши у зону проведення антитерористичної операції. Його відвага та самопожертва стали прикладом для багатьох.

59-річний Ігор Боровицький був відданий своїй родині, друзям і своїй країні. Його смерть є великою втратою для всіх, хто його знав. Він залишив по собі незгасиму пам’ять та вдячність за його мужність і відвагу.

Прогноз погоди на Рівненщині з 8 по 10 червня: грози та можливий град

Щирі співчуття рідним та близьким Воїна. Вічна пам’ять Герою.

переглядів: 63


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *