3 червня на Харківському напрямку загинув майстер-сержант Ігор Боровицький, відважний захисник України. Його життя було сповнене служінням Батьківщині та незламною відданістю своїй справі.
Ігор Боровицький народився у селі Башлики Ківерцівського району Волинської області. Після закінчення Цуманської середньої школи, він здобув фах механіка у Рівненському економіко-технологічному фаховому коледжі Національного університету водного господарства та природокористування. Проте, його серце належало військовій службі, тож Ігор вирішив продовжити навчання в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.
У 1999 році Ігор Боровицький на два роки переїхав до Тегерану, де служив в охороні при посольстві України. Повернувшись на Батьківщину, він вирішив піти на пенсію, але продовжив працювати на керівних посадах з безпеки, зокрема у супермаркеті «Фора», а згодом став директором МСК «Сокіл».
У 2019 році Ігор знову відчув поклик захищати свою країну і вступив до лав Збройних Сил України, вирушивши у зону проведення антитерористичної операції. Його відвага та самопожертва стали прикладом для багатьох.
59-річний Ігор Боровицький був відданий своїй родині, друзям і своїй країні. Його смерть є великою втратою для всіх, хто його знав. Він залишив по собі незгасиму пам’ять та вдячність за його мужність і відвагу.
Прогноз погоди на Рівненщині з 8 по 10 червня: грози та можливий град
Щирі співчуття рідним та близьким Воїна. Вічна пам’ять Герою.