Село Білів Рівненського району зібрало рідних, близьких та колег загиблої поліцейської Олександри Олещук, яка назавжди залишиться у пам’яті тих, хто знав і любив її протягом 20 років.
Трагедія сталася 2 червня в Одесі, коли морська хвиля збила дівчину з ніг на пірсі, в результаті чого вона впала у море. Незважаючи на зусилля рятувальників, через три дні тіло Олександри було виявлене водолазами ДСНС неподалік від місця трагедії.
Олександра Олещук закінчила Львівський державний університет внутрішніх справ у квітні 2023 року та була призначена на посаду дільничного офіцера поліції Рівненського РУП.
Колеги та друзі пам’ятають її як молоду, завзятішу, старанну, веселу, позитивну й добру людину, серця якої розриваються від болю від її втрати.
Прогноз погоди на Рівненщині з 8 по 10 червня: грози та можливий град