На Рівненщині розвивається виробництво кондитерських виробів завдяки гранту програми “єРобота”.

квиток на автобус
Щасливе
03.02.2024  13:45

Підприємці з Рівненщини активно скористалися грантовою програмою для переробних підприємств “єРобота. Новий рівень”. Одним із успішних учасників програми став – ТОВ “Веселий колобок”. За допомогою грантових коштів вони придбали нове обладнання.

Як повідомляє Рівненська ОДА: “Підприємці зацікавилися унікальною технологією подвійного дозрівання бубликів і спрямували свої зусилля на виведення українського хендмейду в преміум-сегмент. Вони подали заявку на грант від уряду для переробних підприємств, щоб придбати фасувальну машину вертикального типу. Комплектуючі були закуплені в Італії та Німеччині, а саму лінію складають українські майстри.”

Крім того, вони розглядають можливості експорту продукції: “Ми не хочемо бути просто ще одним виробником печива, ми хочемо представляти якісний український продукт на світовому ринку. Україна стає частиною глобального ринку з якісними товарами, і ми адаптуємо наше виробництво до цього”, – поділився Володимир Скаржинець.

Як відомо, у компанії налічується 30 співробітників, які працюють у дві зміни і виробляють 40 тонн продукції на місяць. При цьому компанія продовжує інвестувати в обладнання, замовивши, зокрема, 3D машину для печива в Польщі. Ці інвестиції дозволять розширити продуктову лінійку та збільшити виробіток до 150 тонн на місяць.

До слова, проект урядової програми “єРобота” включає грантові програми, спрямовані на підтримку підприємницької діяльності та створення нових робочих місць.

переглядів: 57


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *