На Рівненщині штрафують старателів, які шкодять довкіллю

Щасливе
04.04.2024  14:00

На Рівненщині правоохоронні органи активно здійснюють контроль та документують злочинні дії у сфері довкілля. Останніми подіями стали виявлення незаконного видобутку “сонячного” каміння та незаконної порубки, перевезення, зберігання та збуту деревини.

У лісовому масиві неподалік села Тиховиж співробітники Відділу поліції №2 (смт Зарічне) вилучили дві мотопомпи, які використовувалися для незаконного видобутку “сонячного” каміння. Особи, що стояли за цим, вже встановлюються поліцією.

В Україні знизили призовний вік: як це допоможе ЗСУ?

Ще одним випадком порушення екологічних норм стала незаконна порубка сосни, яку викрили поліцейські Відділу поліції №2 (смт Рокитне). Місцевого жителя, який займався цією діяльністю, затримано. Правоохоронці вилучили близько 1,5 метри кубічних свіжозрізаної деревини, а також мотоблок та бензопилу, які використовувалися для незаконних дій.

За цими фактами правоохоронними органами розпочато досудові розслідування з метою встановлення всіх обставин правопорушень та притягнення винних до відповідальності перед законом.

Нагадаємо, що збереження навколишнього середовища є важливим завданням для суспільства. Незаконна діяльність, спрямована на руйнування природних ресурсів, підлягає строгому покаранню згідно з чинним законодавством. Поліція закликає громадян до співпраці та повідомлення про будь-які підозрілі дії, спрямовані на шкоду довкіллю. Ведучи спільні зусилля, ми можемо забезпечити збереження природних ресурсів для майбутніх поколінь.

, , , , переглядів: 54


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *