На Рівненщині судитимуть чоловіка, який самовільно зайняв понад 120 га землі

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
04.06.2022  10:20

На Рівненщині судитимуть чоловіка, який самовільно зайняв понад 120 га землі

На Дубенщині судитимуть чоловіка, який самовільно зайняв понад 120 га землі та посіяв там кукурудзу. Дубенською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт щодо жителя Дубенського району за фактом самовільного зайняття земельної ділянки, яким завдано значної шкоди її законному володільцю.
В ході досудового розслідування встановлено, що чоловік, в порушення норм земельного законодавства, навесні минулого року самовільно зайняв 120,5 га землі сільськогосподарського призначення комунальної власності, де посіяв та обробляв кукурудзу, чим завдав інтересам територіальної громади збитків на понад 400 тис грн.
Ще на етапі досудового розслідування прокуратура звернулась до суду щодо накладення арешту на самовільний посів з передачею цього майна в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами (далі – АРМА), з метою забезпечення збереження речового доказу та економічної вартості майна. В подальшому, АРМА проведено реалізацію вказаних активів на електронних торгах, в ході яких виручено понад 800 тис грн з метою подальшої конфіскації незаконно отриманого майна в дохід держави.
, , , , переглядів: 223
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *