На Рівненщині відзначили 112 років скаутської організації «Пласт»

Щасливе
13.04.2024  16:00

Цьогорічна річниця заснування Національної скаутської організації «Пласт» була особливою, адже понад 400 молодих скаутів взяли участь у Дні першої пластової присяги. Свято відбулося у мальовничому місті Острозі, де молодь разом відзначила цей важливий момент у житті скаутського руху.

Скаутський рух – це міжнародний рух молоді, спрямований на виховання самостійних, відповідальних та активних громадян. Основні принципи скаутінгу включають в себе розвиток фізичних, розумових та моральних якостей, сприяння співробітництву та допомозі спільноті, а також підтримку здорового способу життя та природознавства.

Рівненщина долучається до кампанії зі збору допомоги для Харкова

Участь у скаутському русі дозволяє молоді отримувати навички у виживанні в природі, навички лідерства, командної роботи та спілкування, а також розвивати світогляд та цінності, які сприяють їхньому особистісному зростанню та внесенню позитивних змін у світ.

Заснована у 1912 році в Україні, Національна скаутська організація «Пласт» є однією з найстаріших та найбільш активних скаутських організацій у світі. Вона прагне виховувати патріотичних та гідних громадян, готових служити своїй країні та спільності.

 

переглядів: 77


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *