На Рівненщині викрили схему ухилення від мобілізації: ексвоєнком і медики допомагали за гроші

Щасливе

СБУ та Нацполіція викрили на Рівненщині злочинну схему, організовану 57-річним ексвоєнкомом. Він залучив до неї медпрацівників військового госпіталю та інших лікарень області. За грошову винагороду фігуранти допомагали чоловікам призовного віку отримати фіктивні діагнози, оформити інвалідність або тимчасову непридатність до служби.

Правоохоронці задокументували кілька епізодів отримання хабарів, а самого організатора затримали “на гарячому” з 4000 доларами. Під час обшуків вилучили гроші, документи, техніку й авто. Ексвоєнкому вже повідомлено про підозру, слідство триває.

Переглядів: 255

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *