На Рівненщині запрацює школа у лікарні

Щасливе
20.04.2024  15:00
На Рівненщині розпочне роботу Школа Супергероїв. Освітній осередок, розташований в Рівненській обласній дитячій лікарні, де будуть навчатись маленькі пацієнти, які вимушені довгий час перебувати на лікуванні. Нині ідуть ремонті роботи в навчальному просторі та формують колектив вчителів та вихователів. Про це повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.
Скоро тут розпочнуться перші заняття, до офіційного відкриття вчителі працюватимуть у палатах – все аби діти не пропускали навчання, отримували позитивні емоції та розвивалися.
Усі класи будуть облаштовані всім необхідним для комфортного навчання, це планшети та інтерактивні дошки, парти, шкільне приладдя й дидактичні матеріали, підручники й художня література, кондиціонери й кулери для води.
«Навчальний простір в лікарні – це вимога часу і дуже раді, що такий запрацює і у нас. Для цього виділено 100 квадратних метрів. Важливо, що простір буде безбар’єрним», – розповів директор Рівненської обласної дитячої лікарні Віталій Бойко.
переглядів: 70


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *