На Рівненщині збудували потужний завод

квиток на автобус
Щасливе
12.02.2024  18:29

На Рівненщині завершилося будівництво найпотужнішого на Заході України комбікормового заводу з потужністю 30 тонн на годину. Про це повідомив голова Рівненської ОВА, Олександр Коваль.

 

фото з Рівненської ОВА

“Компанія ТОВ “Реноме-Євробуд” спільно з партнерами та Агрокорпорацією “Крупець” завершили будівництво сучасного та потужного комбікормового заводу. Тут будуть вироблятися розсипчасті та гранульовані комбікорми, а також кормові добавки європейської якості для птиці, великої рогатої худоби та свиней”, – заявив голова області.

Завод обладнаний автоматизованими системами виробництва за європейськими інноваційними технологіями та сучасним енергоефективним обладнанням. Комбікорми будуть вироблятися як для власних потреб агрокорпорації, так і на замовлення підприємств на Заході України для годівлі великої рогатої худоби, свиней та птиці.

На виробництві буде створено 10 додаткових робочих місць.

“Ми вдячні бізнесу, який вірить у нашу перемогу і не боїться вкладати кошти в розвиток регіону. Поява такого підприємства – це не лише про розвиток тваринництва на Рівненщині, а й про створення додаткових робочих місць, наповнення бюджетів та розвиток території”, – підкреслив Олександр Коваль.

 

За повідомленням з Рівненської ОВА.

, , переглядів: 54


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *