На Рівненщині знешкодили бойову частину збитого дрона-камікадзе

Щасливе
08.06.2024  17:00

На Рівненщині поліцейські-вибухотехніки знешкодили бойову частину дрона-камікадзе, який не здетонував після збиття. Дрон був збитий нашими захисниками неба під час однієї з нещодавніх повітряних атак. На щастя, обійшлося без жертв та пошкоджень.

Уламки безпілотника виявили місцеві жителі, які оперативно викликали спецслужби. На місці події працювали вибухотехніки, слідчі, криміналісти, а також представники СБУ та прокуратури. Фахівці встановили, що бойова частина шахеда не здетонувала, що дало змогу знешкодити її шляхом підриву у безпечному місці.

Правоохоронці задокументували цей інцидент як черговий злочин, а частину уламків безпілотника відправили на експертизу. Вибухотехніки зазначили, що своєчасне виявлення та правильні дії місцевих жителів допомогли уникнути можливих трагічних наслідків.

Поліцейські ще раз наголошують на важливості дотримання заходів безпеки під час повітряної тривоги. Громадяни повинні перебувати в безпечних місцях і повідомляти про підозрілі предмети та ситуації спеціальним службам.

Україна посилює контроль за додержанням військового обліку

переглядів: 59


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *