На рівненському Льонокомбінаті швачкам дають безкоштовне житло

Щасливе
06.11.2019  15:20

На провідному підприємстві Рівного, яким є рівненський Льонокомбінат вирішили створити комфортні умови для життя своїх працівників.

Мова йде про те, що підприємство надає безкоштовне житло для швачок.

  • З кожним днем нашої діяльності, Ми вдосконалюємо не тільки процеси виробництва, а також – умови роботи працівників, а саме – від сьогодні, адміністрація Товариства пропонує безкоштовне житло для швачок, – зазначили в прес-службі підприємства. – Адже, комфортні умови проживання, відпочинку, впливають не тільки на гарний настрій колективу, а й на гарантовану якість продукції ТМ «Льонокомбінат «GOLDI», яка створена з любов’ю до споживачів і з турботою про Вас!

 

Безкоштовне житло для швачок

З кожним днем нашої діяльності, Ми вдосконалюємо не тільки процеси виробництва, а також – умови роботи працівників, а саме – від сьогодні, адміністрація Товариства пропонує безкоштовне житло для швачок.Адже, комфортні умови проживання, відпочинку, впливають не тільки на гарний настрій колективу, а й на гарантовану якість продукції ТМ «Льонокомбінат «GOLDI», яка створена з любов’ю до споживачів і з турботою про Вас!

Опубліковано ТОВ Т-Стиль Субота, 2 листопада 2019 р.

, , , переглядів: 1 025


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *