На Шацькі озера з добрим настроєм та карткою ПриватБанку

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
12.07.2017  10:23

На Шацькі озера з добрим настроєм та карткою ПриватБанку

ПриватБанк потурбувався, аби відпочиваючи та милуючись краєвидами Шацьких озер клієнти могли без перешкод користуватися банківськими послугами. Цілодобово тут працюють банкомати та термінали у різних куточках зони відпочинку.

На Волині, в курортному Шацькому районі, відділення ПриватБанку працює у селищі Шацьк . У районному центрі є чотири банкомати (1 – у відділенні, 3 – у магазинах) та 6 терміналів самообслуговування (2 – у відділенні, 4 – у магазинах).

Крім цього насолоджуючись літнім сонцем та теплими водоймами, у  населених пунктах в усіх куточках України, де працюють відділення ПриватБанку, в будь-який день тижня та час доби, можна скористатися банківськими послугами і продуктами в пунктах самообслуговування. Платежі, перекази, погашення кредитів, замовлення квитків,  валюто-обмінні операції на карту ПриватБанку – ці та інші послуги клієнти мають змогу отримати через банкомати й термінали.

“Термінали самообслуговування дозволяють цілодобово безпечно здійснити майже всі банківські операції за кілька хвилин  як з картки, так і готівкою без черг та відвідування банку”, – зазначив керівник напрямку Розвиток і контроль банкоматної й термінальної мережі Північно-Західного РУ ПриватБанку Олександр Домбік.

Також клієнти цілодобово можуть отримати послуги через Інтернет-банк Привaт24 та мобільний додаток Privat24. За допомогою них можна здійснити чимало банківських операцій у будь-якому місці та в будь-який час.

Загалом на Рівненщині та на Волині клієнти ПриватБанку можуть обслуговуватись у 114 відділеннях, 355 банкоматах та здійснювати операції у понад 650 терміналах самообслуговування. Ознайомитися з адресами розташування відділень, терміналів та банкоматів можна на сайті або зателефонувавши за номером гарячої лінії 3700 (безкоштовно з номерів мобільних операторів).

, , , , , , , переглядів: 988Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *