На що оголошують тенедери в громадах Рівненщини

Щасливе
22.04.2024  15:00

Рівненська обласна державна адміністрація продовжує свою ініціативу забезпечення прозорості та підзвітності у сфері закупівель. Робоча група “Прозорість та підзвітність” продовжує активно моніторити проведення тендерів громадами, установами та закладами області.

На сьогоднішній день на офіційному веб-порталі Рівненської ОДА опубліковано інформацію про понад 50 проведених тендерів минулого тижня. Серед них значаться такі закупівлі, як антидронові комплекси від Корецької громади, літальні апарати від Зарічненської ТГ та портативна радіостанція від Млинівської громади.

Обережно шахраї: як від імені «Укрпошти» обманюють людей

Також, у місті Рівне планується ремонт підвалу спортшколи та реконструкція місцевих вулиць. У Рокитнівській громаді заплановано придбання мультимедійного обладнання для двох ліцеїв, а у Здолбунові відбудеться капітальний ремонт відділення фізичної реабілітації терцентру соціального обслуговування, на що був оголошений відповідний тендер на виготовлення проектно-кошторисної документації.

Усі ці дані доступні на офіційному сайті Рівненської ОДА у рубриці “Прозорість та підзвітність”, що свідчить про важливість та реальність зусиль влади щодо покращення управління та контролю у сфері публічних закупівель.

, , , переглядів: 38


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *