На що скаржиться український бізнес (Інфографіка)

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
10.04.2017  16:00

На що скаржиться український бізнес (Інфографіка)

Український бізнес найчастіше скаржиться на податківців і органи самоврядування, свідчить звіт Ради бізнес-омбудсмена (СБО) за 2016 рік. Серед держструктур, які створюють підприємцям найбільше перешкод – Фіскальна служба, органи місцевого самоврядування, Національна поліція, прокуратура і Міністерство юстиції.

“Безумовним джерелом проблем для українського ділового клімату залишаються питання адміністрування податків, корупція на нижчих, середніх і вищих ланках управлінь податкових адміністрацій, кримінальні провадження стосовно підприємців з боку фіскальних органів”, – йдеться в звіті.

Перешкоджають бізнесу також недоліки нормативно-правової бази, дії регуляторів, митні процедури. Проблеми з органами місцевого управління у компаній виникають в основному в питаннях виділення землі, а також при отриманні різних дозволів.

До Ради бізнес-омбудсмена в основному звертається український малий і середній бізнес. Найактивніші скаржники з великих регіонів України – Києва та Київської області, Дніпра, Одеси, Львова, Харкова. Найменше звернень надійшло з Вінницької області та Криму.

За матеріалами ЛігаБізнесІнформ

, переглядів: 1 083

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *