Міністерство цифрової трансформації України активно працює над впровадженням нового технологічного рішення – штучного інтелекту у формі чатбота. Цей інноваційний помічник, отримає ім’я “Надія”, який буде призначений для оптимізації роботи контактного центру та швидкого реагування на звернення громадян.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Церковний календар на березень 2024
Про це повідомив міністра цифрової трансформації Михайло Федоров на своїй сторінці у Фейсбук.
“Це буде чатбот нового покоління, який у чаті спілкуватиметься людяною мовою й допоможе розв’язати нескладну проблему. Його основними перевагами будуть швидкість відповіді та економія часу й ресурсів команди підтримки Дії.” – йдеться у повідомленні.