“Нас реально знищують”, – рівнянин розкритикував медичну реформу

квиток на автобус
Щасливе
12.03.2018  08:34

Рівнянин Микола Ніколайчук розповів про ситуацію, яка із ним сталася у одному з супермаркетів міста. Він викликав швидку допомогу для касира, у якої стався приступ епілепсії і був просто шокований тим, що відбувалося далі.

Свій крик душі він описав на своїй сторінці у фейсбук, що викликало жваве обговорення містян:

Мене просили не писати про цю ситуацію, але я не маю морального права не написати, адже м’яко кажучи на кричав на лікаря швидкої, який приїхав на виклик і на зауваження інших людей почули, що всі питання до СУПРУН І ЩО З НОВИМИ ЗМІНАМИ ВЗАГАЛІ НА ТАКІ ВИКЛИКІ БРИГАДИ ШВИДКОЇ НЕ БУДУТЬ НАПРАВЛЯТИ МАЮТЬ НАУВАЗІ ЕПІЛЕПСІЯ.
А ТЕПЕР ВСЕ ПО ПОРЯДКУ СТОЮ В ЧЕРЗІ В СУПЕРМАРКЕТІ І ТУТ ДЛЯ КАСИРА СТАЄ ПАГАНО ДУЖЕ ПАГАНО ЇЇ СУДОМИТЬ АДМІНІСТРАТОР МАГАЗИНУ ВСТИГАЄ ЇЇ ПІДХВАТИТИ І НЕ ДАВ КАСИРУ ВПАСТИ НА ПІДЛОГУ ПРИ ЦЬОМУ ЇЙ СТАЄ ТЯЖКО ДИХАТИ, ПОЧИНАЄ ЗАДИХАТИСЬ ІДЕ ПІНА …. КОРОЧЕ СТРАШНА КАРТИНА ПЕРШЕ ЩО КРИЧУ ДО ПРОДАВЦІВ: “ДАЙТЕ ЩОСЬ МЕТАЛЕВЕ І ВИЗВІТЬ ШВИДКУ”, ЧЕКАЛИ ДОВГО ВОНА ЛЕЖИТЬ ВЖЕ СИНІЄ , ОХОРОНЕЦЬ ЛЕДЬ ВСТАВИВ ЇЙ ЛОЖКУ В ЗУБИ І ЩОБ ЯКОСЬ ВИТЯГНУТЬ ЧИ НЕ ДАТИ ЇЙ ПРОКОВТНУТИ ЯЗИКА А ШВИДКОЇ НЕМА !!!! УСІХ ПРИСУТНІХ ОХОРОНЕЦЬ Я І БАБУСЯ З ЧЕРГІ ХОЧ ЩОСЬ ЗНАЛИ, ЩО РОБИТИ І ЯКОСЬ В ТІЙ ПАНІЦІ ОХОРОНЕЦЬ ТРИМАЮЧИ ЇЇ ВСЕБЕ НА КОЛІНІ БЕЗ ПЕРЕБІЛЬШЕННЯ ВРЯТУВАВ ЇЙ ЖИТТЯ, А ТОДІ ПРИЇХАЛА ШВИДКА І КОЛИ ЛЮДИ НАКИНУЛИСЬ НА ЛІКАРЯ І Я В ТОМУ ЧИСЛІ: “ДЕ ВИ ЇЗДИТЕ, ТУТ ЛЮДИНА ЛЕДЬ НЕ ПОМЕРЛА МИ ВСІ ПОЧУЛИ ВІДПОВІДЬ ВСІ ПИТАННЯ ДО СУПРУН , СКОРОЧЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ ЗА 1 ГОДИНУ 50 ВИКЛИКІВ А МАШИН КАТАСТРОФІЧНО МАЛО І ЦЕ ПОЧАТОК РЕФОРМИ. Я КАЖУ ЛЮДИ ВИ ЩО ПОДУРІЛИ, ЯКІ ЦЕ РЕФОРМИ ЧОГО ВИ МОВЧИТЕ ЧОГО ВИ ЦЕ ДОЗВОЛЯЄТЕ ТРЕБА ЩОСЬ
РОБИТИ ТАК ЖЕ НЕ МОЖНА НАС РЕАЛЬНО ЗНИЩУЮТЬ ЯК Я НЕЗНАЮ КОГО КАЖУ ПІДНІМАЙТЕ СВОЇ РОБОЧИ КОЛЕКТИВИ ЇДЬТЕ НА КИЇВ, ДОБИВАЙТЕСЬ ЦЕ НАВІТЬ НЕ ТАРИФИ- ЦЕ ЛЮДСЬКІ ЖИТТЯ, ЖИТТЯ ЯКІ ОТАК РЕФОРМОЮ ПСЕВДО РЕФОРМАТОРИ ЗНИЩУЮТЬ НАС ПРОСТИХ УКРАЇНЦІВ. ДАВАЙТЕ ЩОСЬ РОБИТИ МЕНЕ НАПЕВНО НАЗВУТЬ СЄПАРОМ ЧИ АГЕНТОМ КРЕМЛЯ АЛЕ ХАЙ ЯК ХОЧУТЬ ТАК НАЗИВАЮТЬ ! ЗАКЛИКАЮ ВСІХ НЕ БАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ, ЩОБ РАЗОМ ВИМАГАТИ ВІД ПРЕЗИДЕНТА ВІДСТАВКИ СУПРУН І ВСІХ НЕДОЛУГИХ ПСЕВДО РЕФОРМАТОРІВ МЕДИЦИНИ.

 

, , , , , , переглядів: 2 082


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *