“Наш колектив”: “вічний двигун” Громадської організації “Погляд”

Щасливе
18.10.2017  16:27

Ми розпочинаємо фотоконкурс на кращу робочу команду міста Рівне – “Наш колектив”, адже всі знають, що так сумлінно як рівняни ніхто не працює! 

Першим учасником стала команда трудівників з ГО “Погляд”:

“Коли почула про ваш конкурс,одразу подумала про колектив громадської організації “Погляд”. Це дуже і дуже працелюбний ,невтомний ,постійно в пошуках нового,креативний і веселий колектив. Він нагадує мені вічний двигун. Але робота цих людей не звичайна,зовсім не легка,а часом і не весела. Ці люди працюють з особливими дітками. Вони пристосовують їх до життя. Можна сказати,що дають їм квиток у життя,а їхнім батькам надію. Результати цього колективу вражаючі – діти вміють працювати в колективі,готують різноманітні страви,співають,грають на музичних інструментах,беруть участь у спортивних змаганнях і займають призові місця (хоча ніхто ніколи не міг уявити,що особливі дітки зможуть це). А найголовніше – вчаться у загальньоосвітніх школах,і не пасуть там задніх. Батьки зі всієї України їдуть на літніх канікулах до Рівного на заняття саме сюди у “Погляд”. Навіть під час відпочинку  колектив завжди шукає нові ідеї,завжди самовдосконалюється. Можна з впевненістю сказати,що їхня робота – це їхнє життя!!! Якби всі у нас в країні так працювали. Дуже хочеться ,щоб про цих бджілок-трудівниць дізналися рівняни,дізналися про їхню величну справу і їхні великі серця”, – розповідає Ніна Яковенко.

Якщо ваші колеги стали для вас справжніми друзями, ви звершили разом масу грандіозних проектів і підкорили нові висоти, то кожен день проведений у такому колективі натхненний. Не скупіться на похвалу  своїй працьовитій  команді і нехай про вас почує усе РІВНЕ!

Детальніше про конкурс читайте за посиланням.

, , , , , , переглядів: 1 502Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *