“Нащо місту гола баба”, – рівняни проти нового пам’ятника у центрі міста

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
20.07.2017  09:53

“Нащо місту гола баба”, – рівняни проти нового пам’ятника у центрі міста

У центрі Рівного, а саме на Театральній площі, зліва від драмтеатру планують встановити новий пам’ятник. тільки після оприлюднення проекту рівняни почали висловлювати своє невдоволення новою архітектурною пам’яткою.

Людина, яку увіковічнили у камені – це поетеса Зузанна Ґінчанка, яка провела у Рівному значну частину свого короткого життя. Сама поетеса родом з Києва, коли проживала у Рівному, за словами істориків, її будинок знаходився саме в районі Театральної площі. Саме там і повинен буде розміщуватися пам’ятник.

Після оприлюднення проекту пам’ятника рівняни у соціальних мережах дуже гостро почали відгукуватися проти встановлення такої пам’ятки у центрі міста. Одні кажуть, що сам проект – з вигляду оголеної жінки не має бути біля театру, інші ж впевнені, що Рівному, можливо, і треба нові пам’ятники, але вони мають увіковічнювати вагомих людей для міста.

Ось які коментарі нам вдалося зібрати:

 • наче гола… вже одна така сидить за Златою біля Лебединки ( ковані фігури)… мало.. давайте ще її сестру-близнючку посадимо і скажем, що то Сара. Збочинці. Не можна було зробити ескіз жінки, щоб не виглядала оголеною? Нехай ще вулицю переназвуть бульваром червоних ліхтарів.
 • Одне питання “НАФІГА???”
 • Перед Марленом теж схожа сидить… Нащо там той пам’ятник тулити???
 • Думаю і без пам’ятника було б добре
 • Пам’ятник страшний ( я б на таке навіть і не дивилася). Що немає талантів в Рівному, щоб щось толкове зробити. Одним словом жах і не зрозуміло для чого він нам .!
 • Такий не показаний пам’ятник, аж ніяк не може претендувати на увіковічнення пам’яті талановитої, непересічної та вродливої поетеси.
 • 1) Польська єврейка, родом з Києва, за збігом обставин тут проживала і писала (не думаю, що українською мовою). Українок достойних не має?!!
  2) Чомусь не дуже схожа оголена муза на поетесу!
  3) Чому ляхи наполягають тільки на центральну частину міста для пам’ятника?!
  4) Яких туристів може привабити гола муза?!)
  5) “Та буде справжньою європейською пам’яткою, якої Рівне ще не бачило” – я бачив, біля Марлена, за Златою!
  6) Скільки голих баб ще будуть ставити у місті?!
, , , переглядів: 13 231Кількість коментарів: 4
 1. Цілком погоджуюсь з наведеними вище коментарями. Тим паче,неподалік встановлено пам”ятник видатному земляку Уласу Самчуку. То, чи не буде це дисгармонією.

 2. А можно больше фотографий?

 3. Хто не погоджується той старий вєчьно не довольний пердун а скоріше пердунья яка всігда крутить носом і учить усіх жить. памятнику буть.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *