Мороз до -16 насувається на Рівненщину.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2024/01/416019817_700838418854516_7406291139515992126_n.jpg)
Уже в найближчі дні очікується суттєве похолодання. Сьогодні, 7 січня, стовпчик термометра опуститься до -12º, а з понеділка температура в області знизиться до -16º.
За повідомленням з Рівненської ОВА.
Сьогодні, 7 січня, усі профільні служби знаходилися на чергуванні. Повсюдно на Рівненщині замітало, найдужче у Рівненському та Дубенському районах. Саме там найбільше працювало дорожньої техніки.